NASZ NOWOCZESNY PARK MASZYNOWY MA DUŻY POTENCJAŁ PRODUKCYJNY, KTÓRY GWARANTUJE MOŻLIWOŚCI ELASTYCZNEGO PODEJŚCIA DO KAŻDEGO ZLECENIA. JEST ROZBUDOWYWANY OD WIELU LAT – ADEKWATNIE DO ZMIENIAJĄCEGO SIĘ RYNKU ORAZ WYMAGAŃ I OCZEKIWAŃ KLIENTÓW.

Celem firmy TRAK jest wysoka jakość produkcji z zachowaniem dbałości o środowisko naturalne. Cały cykl produkcyjny odbywa się z wykorzystaniem maszyn renomowanych producentów. Co roku zmniejszamy emisję szkodliwych substancji, stawiając sobie za cel ich eliminację.

CENTRA OBRÓBCZE CNC

Na wyposażeniu zakładu znajdują się trzy maszyny CNC firmy SCM.

Obróbka CNC pozwala na szybkie, precyzyjne i wysoce powtarzalne wykonanie złożonych kształtów.

WIERTARKA NUMERYCZNA CYFLEX

Centrum wiertarskie sterowane numerycznie, które służy do wykonywania wpustów, wierceń i frezów.

PIŁA FORMATOWA FIRMY HOLZHER

W pełni zautomatyzowane centrum do rozkroju płyt i sklejek.
Na wyposażeniu firmy znajduje się jeszcze jedna piła formatowa włoskiej firmy Paolini

AUTOMAT WIERTARSKO-KOŁCZARSKI

Maszyna nawierca otwory na kołki, sama podaje klej i nabija kołki. Gwarantuje wysoką wydajność, jakość i precyzję wiercenia i dyblowania.

OPTYMALIZERKA

Służy do bardzo szybkiego, ale przede wszystkim, precyzyjnego rozkroju poprzecznego, cięcie listew od długości. Nowoczesne urządzenie zwiększające wydajność produkcji, obniżające koszty i podnoszące bezpieczeństwo pracy.

Tradycja w nowoczesnym zakładzie

Niektóre cięcia wymagają precyzji i doświadczenia pracownika, dlatego część obróbki listew odbywa się na tradycyjnych tarczówkach i strugarkach.